HTH Clinic - z nami zrobisz pierwsze kroki do pełnej sprawności
/thumbs/1290×457×c/entries/equipment-for-rehabilitation-in-interior-of-physiotherapy-clinic-1536x1025.jpg

Cennik zabiegów rehabilitacji


Jeśli poszukujesz cennika zabiegów fizjoterapii w Warszawie, to jesteś w dobrym miejscu. W HTH Clinic zaopiekujemy się Tobą od pierwszej konsultacji po ostatni zabieg rehabilitacji. Dla nas najważniejszy jest pacjent i to właśnie Ciebie stawiamy na pierwszym miejscu. Zadbamy o Ciebie, patrząc holistycznie na ciało i problemy, z którymi do nas przychodzisz. Wiemy, jak ważny jest czas w rehabilitacji, dlatego w naszej klinice na Ursynowie oferujemy szybkie terminy konsultacji i rozpoczęcia rehabilitacji. To co? Kiedy widzimy się na pierwszej konsultacji w naszej klinice fizjoterapii w Warszawie. Ceny zabiegów fizjoterapii zaczynają się od 190 zł za wizytę.

Pierwsza wizyta konsultacyjna z rehabilitacją 

Pierwszym etapem rozpoczęcia rehabilitacji jest kompleksowa ocena stanu zdrowia naszego pacjenta w trakcie pierwszej konsultacji indywidualnej. Wnioski po takiej wizycie są podstawą do określenia zakresu oraz ilości zabiegów rehabilitacji. Po konsultacji można zakupić regularne zabiegi fizjoterapii. 

Na masaż nie ma konieczności wykupywania wizyt konsultacyjnych. Pierwsza wizyta konsultacyjna trwa dłużej i skupia się na holistycznym spojrzeniu na ciało i stan zdrowia. Dzięki indywidualnej konsultacji rehabilitant może dostrzec stare urazy lub dolegliwości, które na pierwszy rzut oka nie łączą się z bieżącym problemem, a jednak wpływają na ból i komfort życia naszych pacjentów. Chcesz umówić wizytę konsultacyjną w naszym gabinecie w Warszawie? Masz pytania? Zadzwoń pod numer: 600 166 458 lub umów wizytę przez booksy.

Zabieg Czas Cena
Konsultacja Fizjoterapeutyczna – rozpoznanie dolegliwości 30min 80 zł
Konsultacja Fizjoterapeutyczna dorośli/dzieci z rozpoczęciem terapii 60min 240 zł
Kolejna pojedyncza wizyta fizjoterapeutyczna 50min 230 zł
Pakiet 4 wizyt fizjoterapeutycznych dorośli/dzieci Ważność pakietu 30 dni 50min 8200 zł
205 zł za wizytę
Pakiet 6 wizyt fizjoterapeutycznych dorośli/dzieci Ważność pakietu 60 dni 50min 1200 zł
200 zł za wizytę
Masaż (drenaż limfatyczny, klasyczny, relaksacyjny, twarzy) 50min 230 zł
Trening (personalny, zdrowy kręgosłup, rozciąganie, odchudzający) 50min 230 zł
Pakiet relaksacyjny 1h40min 420 zł
Masaż na 4 ręce 50min 420 zł

Udogodnienia dla naszych pacjentów

Cennik zabiegów fizjoterapii ma charakter poglądowy, a dokładny koszt leczenia zostanie ustalony podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej. Dla naszych klientów mamy udogodnienia związane z płaceniem za zabiegi rehabilitacyjne:

  • akceptujemy płatności kartą,
  • przyjmujemy gotówkę,
  • akceptujemy Blik,
  • możesz zapłacić przelewem,
  • możliwość zakupu pakietów 4 lub 6 zabiegów,
  • możliwość rozłożenia płatności za pakiety na 2 raty.

Cennik Zabiegów Fizjoterapeutycznych w Warszawie

Umów już dziś swoją pierwszą wizytę na rehabilitację kręgosłupa w naszej klinice w Warszawie. Na co dzień pomagamy dziesiątkom pacjentom w leczeniu bólu kręgosłupa. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do nich umów pierwszą wizytę konsultacyjną już dziś pod numerem telefonu 600 166 458 lub Booksy.