HTH Clinic - z nami zrobisz pierwsze kroki do pełnej sprawności

Masaż Ursynów

Masaż w naszej klinice na Ursynowie to sposób na zdrowie ciała i umysłu. Wpływa on pozytywnie na Twoje ciało, które każdego dnia narażone jest na siedzący tryb życia, mało ruchu, niewiele snu i dużo stresu. Masaż relaksacyjny doskonale rozluźnia zbyt mocno napięte mięśnie, poprawiam ruchomość i elastyczność stawów, co bezpośrednio wpływa na to, że Twoje ciało funkcjonuje lepiej.

/thumbs/1290×457×c/entries/maraz-ursynow.jpg

Masaż na ból kręgosłupa

Masaż może zmniejszyć ból pleców i kręgosłupa. Dodatkowo masaż leczniczy pomoże Twoim plecom, jeśli towarzyszy Ci uczucie sztywności oraz może okazać się zbawiennym rozwiązaniem na bóle pourazowe, pozwalając Ci wrócić do pełnej sprawności. Masaż wykonany przez doświadczonego fizjoterapeutę rozluźni Twoje spięte mięśnie, poprawi krążenie krwi i zlikwiduje obrzęki. W dłuższej perspektywie gorset mięśniowy wokół kręgosłupa wzmocni się, sprawiając, że ból pleców pozostanie dla Ciebie tylko niemiłym wspomnieniem.

Umów wizytę

Umów pierwszą konsultacje z fizjoterapeutą dziecięcym.

Zadzwoń

Dolegliwości, na które pomaga masaż kręgosłupa

Najwięcej osób zgłasza się na masaż relaksacyjny z takimi dolegliwościami:

 • ból pleców
 • ból szyi
 • sztywność karku
 • dyskomfort
 • ograniczenie ruchowe w obrębie kręgosłupa
 • twarde mięśnie wokół szyi

Możemy przynieść ulgę na wszystkie te dolegliwości. Więcej o rehabilitacji kręgosłupa możesz przeczytać w naszych usługach.

Oferta masaży w HTH Clinic

masaż relaksacyjny – masaż relaksacyjny wykonuje się z wykorzystaniem pięknie pachnących olejków. Pozwala na odprężenie się ciała i umysłu pacjenta. Dzięki niemu złagodzą się wszystkie napięcia, a w ciele wytworzą się hormony szczęścia, które sprawią, że poczujesz się odprężony, zrelaksowany i szczęśliwy.

masaż leczniczy – masaż ten polega na rozluźnianiu zbyt napiętych mięśni na ciele pacjenta. Bardzo często wykonywany jest on na sucho, bez użycia olejków. Momentami bywa bolesny, jednak daje świetnie rezultaty już po pierwszej wizycie.

masaż kręgosłupa – masaż kręgosłupa przeznaczony jest dla osób, którym dokuczają bóle pleców lub zmiany zwyrodnieniowe wszystkich jego odcinków: szyjnego, piersiowego czy lędźwiowego. Masaż ten rozluźnia napięte mięśnie i działa przeciwbólowo.

masaż szyi – masaż szyi przeznaczony jest dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia i dużo czasu spędzają przed komputerem czy ze smartfonem w dłoni. Takim osobom często doskwiera ból w okolicach karku, a masaż skutecznie go likwiduje.

masaż kobiet w ciąży – masaż prenatalny przeznaczony jest dla mam, którym w czasie ciąży doskwierają dolegliwości bólowe. Jest on dla kobiety świetnym sposobem na odpoczynek i chwilę relaksu. Przygotowuje ciało do porodu, a także zapobiega rozstępom i obrzękom.

masaż klasyczny – to świetny sposób na relaks po ciężkim dniu i zniwelowanie napięć mięśniowych.

masaż twarzoczaszki – masaż poprawia ogólny stan skóry twarzy, działa przeciwzmarszczkowo, likwiduje napięcia i przeciwdziała bólom głowy.

autorski masaż twarzoczaszki – zawiera elementy masażu relaksacyjnego, akupresury, terapii punktów spustowych, oraz drenażu limfatycznego. Posiada wiele dobroczynnych właściwości:

 • poprawia kondycję skóry (uelastycznia i redukuje zmarszczki )
 • usprawnia krążenie krwi i limfy (zmniejsza obrzęki i opuchliznę)
 • uwalnia napięcie mięśniowe w obrębie twarzy, głowy, szyi ( w tym bardzo ważnych stawów skroniowo- żuchwowych)
 • usuwa napięciowe bóle głowy, szumy uszne, zawroty głowy
 • genialnie poprawia ogólne samopoczucie

masaż bańką chińską – masaż ten dotlenia komórki skóry, poprawia ich metabolizm oraz działa przeciwobrzękowo i przeciwcellulitowo.

masaż sportowy – zapobiega powstawaniu zakwasów, zwiększa elastyczność stawów i pozwala ciału szybciej się zregenerować po dużym wysiłku.

masaż stóp – jest to bardzo relaksujący masaż o wielu zaletach. Poprawia krążenie krwi, zapobiega urazom stóp i kostek, a także niweluje bóle głowy i migreny.

masaż antycellulitowy – skutecznie poprawia wygląd skóry, dotlenia ją i uelastycznia. Obrzęki zmniejszają się, a skóra staje się gładsza i jędrniejsza.

masaż ciała – to relaksujący masaż całościowy. W jego czasie masażysta masuje całe ciało od stóp do głów.

masaż dzieci – tzw. masaż Shantala. Działa na dziecko uspokajająco i relaksująco.

pakiet relaksacyjny – najlepsze rozwiązanie, aby: odprężyć się, uwolnić od stresu, poprawić kondycję naszej skóry, zapomnieć o ogólnym zmęczeniu. Ten typ masażu wpływa nie tylko na mięśnie, ale również na równowagę naszego umysłu, zapewniając dobry nastrój.

masaż limfatyczny – pobudza przepływu limfy w organizmie poprzez delikatne manipulacje skóry i tkanki podskórnej. Jest stosowany w celu zmniejszenia obrzęków, redukcji cellulitu, poprawy układu odpornościowego oraz ogólnego relaksu.

Holistyczne podejście do masażu ciała na Ursynowie

W HTH Clinic do masażu podchodzimy holistycznie. Pracujemy z ciałem, aby uwolnić Cię od bóli i napięć, nie tylko tych fizycznych, ale również psychicznych. Wierzymy, że odprężony umysł to zrelaksowane ciało. Na pierwszej wizycie masażu relaksacyjnego nasi doświadczeni fizjoterapeuci rozmawiają z pacjentem i pyta o wszystkie dolegliwości mogące wpłynąć na dyskomfort w życiu codziennym. Często podczas konsultacji wychodzi więcej dolegliwości. Na tej podstawie zaproponuje odpowiednią formę masażu lub rehabilitacji lub zaproponujemy metodę fizjoterapii np. terapie wisceralną. Możemy również zaoferować terapię czaszkowo-krzyżową, kóra jest prowadzana przez najlepszych specjalistów tej dziedzinie. Zapoznaj się z naszą ofertą dotyczącą stawiania baniek, które może być doskonałym uzupełnieniem masażu.


Cennik usług masażu

W naszej klinice HTH Clinic na Ursynowie w Warszawie oferujemy wiele rodzajów masażu. Zapoznaj się z całą naszą ofertą, zadzwoń 660 166 458 i zarezerwuj dla siebie dogodny termin już dziś. Możesz skorzystać z pojedynczej wizyty lub zdecydować się na pakiet 4 lub 6 sesji.

Zapoznaj się z pełnym cennikiem usług fizjoterapii HTH Clinik na Kabatach w Warszawie.

Ból i dyskomfort nie musi towarzyszyć Twoim plecom, wystarczy spróbować różnych form masażu. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do nich umów pierwszą wizytę na masaż na Kabatach już dziś pod numerem telefonu 660 166 458 lub na Booksy. Nasza klinika znajduje się na ul. Indiry Gandhi 35/ U9 na Ursynowie w Warszawie.


Nasi specjaliści masażu w klinice na Ursynowie

W HTH Clinic na Kabatach każdy masaż wykonują doświadczeni fizjoterapeuci z tytułem magistra. Dzięki temu możesz mieć pewność, że podczas masażu spędzisz nie tylko relaksujące chwilę, ale i będzie on wykonany z uwzględnieniem Twojego stanu zdrowia i aktualnych potrzeb ciała.