HTH Clinic - z nami zrobisz pierwsze kroki do pełnej sprawności

Rehabilitacja kręgosłupa Warszawa

Twój kręgosłup codziennie narażony jest na wiele urazów. Kontuzjom sprzyja nieodpowiednia postawa ciała, siedzący tryb życia czy dźwiganie zbyt dużych ciężarów np. podczas pracy fizycznej. Praktycznie każdy z nas chociaż raz w swoim życiu doświadczył bólu kręgosłupa. Każdy z nas wie, jak skutecznie potrafi on ograniczyć naszą sprawność i utrudnić nam życie zawodowe i osobiste.

/thumbs/1290×457×c/entries/rehabilitacja-kregoslupa-warszawa.jpg


Jeśli i Ty szukasz doświadczonego fizjoterapeuty, który wyleczy Cię z bólu kręgosłupa, to zapraszamy Cię do gabinetu na Ursynowie w Warszawie. Nasza rehabilitacja kręgosłupa będzie odpowiedzią na Twój ból i problemy. Nasi fizjoterapeuci sprawią, by ruch na nowo sprawiał Ci przyjemność.

Co leczymy w ramach rehabilitacji kręgosłupa?

Umów wizytę

Umów pierwszą konsultacje z fizjoterapeutą dziecięcym.

Zadzwoń

W ramach rehabilitacji kręgosłupa w Warszawie leczymy schorzenia, takie jak:

  • dyskopatia, czyli tzw. wypadnięcie dysku,
  • nadwyrężenie mięśni lub więzadeł kręgosłupa,
  • choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa,
  • rwa kulszowa,
  • ból w odcinku lędźwiowym,
  • ból w odcinku piersiowym,
  • ból kręgosłupie szyjnym,
  • wady postawy,
  • osteoporoza,
  • stany powypadkowe i pooperacyjne.

Czasami schorzenia kręgosłupa nie objawiają się bezpośrednio w jego obrębie. Mogą dawać one o sobie znać również w formie bólu głowy, migreny czy drętwienia rąk i nóg. Również w takim wypadku warto odwiedzić fizjoterapeutę i sprawdzić jak ma się Twój kręgosłup.

Leczenie bólu kręgosłupa

Jak leczymy ból kręgosłupa? Przede wszystkim wykonując różnego rodzaju lecznicze masaże, które rozluźniają mięśnie, przyspieszają ich regenerację, a w efekcie łagodzą napięcia i bóle. Terapię manualną z pozytywnym skutkiem łączymy również z różnego rodzaju zabiegami fizykalnymi, takimi jak terapia prądem, niską temperaturą, światłem czy ultradźwiękami. Dzięki zastosowaniu tak kompleksowej terapii podczas rehabilitacji kręgosłupa na Ursynowie jesteśmy w stanie zmniejszyć dolegliwości bólowe kręgosłupa, złagodzić stany zapalne oraz przywrócić prawidłową pracę mięśni. 

W naszej klinice oferujemy również terapię czaszkowo-krzyżową, która jest przeprowaszana przez najlepszych specjalistów.

Dzięki prawidłowo zastosowanym technikom pomagamy kobietom w ciąży i po porodzie w leczeniu bólu kręgosłupa. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednią formę terapii i podpowiedzą czy lepszym wyborem masaż czy rehabilitacja w przypadku kobiety w ciąży. W przypadku bólu głowy lub kręgosłupa w odcinku szyjnym możemy zaproponować fizjoterapię stomatologiczną.


Doświadczeni specjaliści w leczeniu bólu kręgosłupa

Jako pasjonaci fizjoterapii jesteśmy zawsze głodni wiedzy, dlatego nie osiadamy na laurach i stale zdobywamy nową wiedzę i umiejętności. Dzięki temu w leczeniu bólu kręgosłupa możemy wykorzystywać najnowszą wiedzę i łączyć ją z zaawansowaną technologią. Daje Ci to pewność, że życie bez bólu jest na wyciągnięcie ręki, a jeśli dodatkowo zadbasz o profilaktykę, możesz zapobiec pogłębianiu się Twojego problemu i nie dopuścisz do tego, aby ból ponownie odebrał Ci sprawność. W tym celu proponujemy naszym pacjentom ćwiczenia rehabilitacyjne w ramach fizjoterapii dorosłych. Nasi specjaliści pomagają również dzieciom w prawidłowym rozwoju kręgosłupa.

Szybka pomoc w bólach kręgosłupa

W naszej klinice nie musisz czekać na termin miesiącami, ponieważ wiemy, że w fizjoterapii czas ma bardzo duże znaczenie. Szczególnie jeśli ból kręgosłupa nie pozwala Ci normalnie funkcjonować lub potrzebujesz kompleksowej terapii po wszelkiego rodzaju urazach, zabiegach chirurgicznych. Szybkie rozpoczęcia terapii może w krótkim czasie przywrócić Ci pełen zakres ruchu i komfort życia. Bardzo często już po 1-3 wizytach możemy złagodzić ból lub wyraźnie podnieść komfort życia naszych pacjentów.

Cennik rehabilitacji kręgosłupa

Cena za rehabilitację kręgosłupa w naszej klinice w Warszawie zależy od przewidywanej długości trwania zajęć oraz ich intensywności. Ponadto duże znaczenie na cenę ma stan pacjenta oraz schorzenie.

Rehabilitacja w HTH Clinic
Konsultacja
Fizjoterapeutyczna
30 min
Pojedyncza
wizyta fizjoterapeutyczna
50 min 220 zł
Konsultacja
+ sesja fizjoterapeutyczna
60 min 230 zł
Jedna
wizyta z pakietu 4 sesji
50 min 195 zł
Jedna
wizyta z pakietu 6 sesji
50 min 190 zł
Jedna
wizyta z pakietu 11 sesji (rodzinny)
50 min 185 zł


Rehabilitacja Urazów Kręgosłupa w Warszawie

Urazy kręgosłupa to kontuzje lub uszkodzenia tkanek miękkich, kręgów lub innych struktur kręgosłupa. Mogą one być spowodowane wypadkami samochodowymi, upadkami, wysokim wysiłkiem fizycznym, a także zwyrodnieniem kręgosłupa. Skutkiem urazu może być ból pleców, sztywność, problemy z chodzeniem, a nawet trudności w oddychaniu.

Jeśli doświadczasz bólu pleców lub sztywności po urazie kręgosłupa w Warszawie, skonsultuj się z fizjoterapeutą. Nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie najodpowiedniejszy tryb terapii oraz częstotliwość. Dzięki wcześniejszej terapii możemy uniknąć skutków urazu kręgosłupa i cieszyć się dobrym samopoczuciem.

Zapraszamy na rehabilitację kręgosłupa w Warszawie

Umów już dziś swoją pierwszą wizytę na rehabilitację kręgosłupa w naszej klinice w Warszawie. Na co dzień pomagamy dziesiątkom pacjentom w leczeniu bólu kręgosłupa. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do nich umów pierwszą wizytę konsultacyjną już dziś pod numerem telefonu 600 166 458 lub Booksy.