HTH Clinic - z nami zrobisz pierwsze kroki do pełnej sprawności

Rehabilitacja kręgosłupa Warszawa | HTH Clinic

Zapraszamy do naszej kliniki fizjoterapii na Ursynowie w Warszawie na kompleksową rehabilitację kręgosłupa. Na co dzień pomagamy dziesiątkom pacjentom w powrocie do pełnego zdrowia. Umów wizytę telefonicznie 660 166 458 lub zarezerwuj przez booksy

Przy rejestracji zapytaj o 20% zniżki dla nowych pacjentów w ramach letniej promocji "Akcja Rehabilitacja".

/thumbs/1290×457×c/entries/rehabilitacja-kregoslupa-ursynow.jpg

Twój kręgosłup codziennie narażony jest na wiele urazów. Kontuzjom sprzyja nieodpowiednia postawa ciała, siedzący tryb życia czy dźwiganie zbyt dużych ciężarów np. podczas pracy fizycznej. Praktycznie każdy z nas chociaż raz w swoim życiu doświadczył bólu kręgosłupa. Każdy z nas wie, jak skutecznie potrafi on ograniczyć naszą sprawność i utrudnić nam życie zawodowe i osobiste.

20% rabatu na pierwszą rehabilitację kręgosłupa w HTH Clinic

Umów wizytę

Umów pierwszą konsultacje z fizjoterapeutą dziecięcym.

Zadzwoń

W wakacje mamy "Akcję Rehabilitację" na rehabilitację kręgosłupa. Przez całe wakacje nowi pacjenci otrzymują 20% zniżki na pierwszą wizytę w HTH Clinic. Rabat otrzymasz podczas rejestracji telefonicznej. Umów wizytę telefonicznie 660 166 458 lub zarezerwuj przez booksy i zapytaj o 20% rabatu. Promocja obowiązuje do końca sierpnia 2024 roku.

Usuwamy ból z kręgosłupa

Jeśli i Ty szukasz doświadczonego fizjoterapeuty, który wyleczy Cię z bólu kręgosłupa, to zapraszamy Cię do gabinetu na Ursynowie w Warszawie. Nasza rehabilitacja kręgosłupa będzie odpowiedzią na Twój ból i problemy. Nasi fizjoterapeuci sprawią, by ruch na nowo sprawiał Ci przyjemność.

Co leczymy w ramach rehabilitacji kręgosłupa?

W ramach rehabilitacji kręgosłupa w Warszawie leczymy schorzenia, takie jak:

 • dyskopatia, czyli tzw. wypadnięcie dysku,
 • nadwyrężenie mięśni lub więzadeł kręgosłupa,
 • choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa,
 • rwa kulszowa,
 • ból w odcinku lędźwiowym,
 • ból w odcinku piersiowym,
 • ból kręgosłupie szyjnym,
 • wady postawy,
 • osteoporoza,
 • stany powypadkowe i pooperacyjne
 • urazy i kontuzje, np. po nartach.

Czasami schorzenia kręgosłupa nie objawiają się bezpośrednio w jego obrębie. Mogą dawać one o sobie znać również w formie bólu głowy, migreny czy drętwienia rąk i nóg. Również w takim wypadku warto odwiedzić fizjoterapeutę i sprawdzić jak ma się Twój kręgosłup.

Leczenie bólu kręgosłupa

Jak leczymy ból kręgosłupa? Przede wszystkim wykonując różnego rodzaju lecznicze masaże, które rozluźniają mięśnie, przyspieszają ich regenerację, a w efekcie łagodzą napięcia i bóle. Terapię manualną z pozytywnym skutkiem łączymy również z różnego rodzaju zabiegami fizykalnymi, takimi jak terapia prądem, niską temperaturą, światłem czy ultradźwiękami. W naszej klinice wykonujemy klawiterapięstawianie baniek oraz stosujemy chiropraktykę, która jest naturalną, holistyczną i nieinwazyjną metodą leczenia problemów kręgosłupa. Dzięki zastosowaniu tak kompleksowej terapii podczas rehabilitacji kręgosłupa na Ursynowie jesteśmy w stanie zmniejszyć dolegliwości bólowe kręgosłupa, złagodzić stany zapalne oraz przywrócić prawidłową pracę mięśni. 

Dzięki prawidłowo zastosowanym technikom pomagamy kobietom w ciąży i po porodzie w leczeniu bólu kręgosłupa. Nasi specjaliści dobiorą odpowiednią formę terapii i podpowiedzą czy lepszym wyborem masaż czy rehabilitacja w przypadku kobiety w ciąży. 

Rehabilitacja dyskopatii na Ursynowie

Wielu pacjentów trafia do naszej kliniki na Ursynowie w celu rehabilitacji dyskopatii. Schorzenie to polega na degeneracyjnych zmianach dysków międzykręgowych i może prowadzić do bólu kręgosłupa oraz ograniczeń w jego funkcjonowaniu. Aby przywrócić naszych pacjentów do pełnej sprawności, w rehabilitacji dyskopatii wykorzystujemy terapię manualną, oraz indywidualnie dopasowane ćwiczenia. Celem naszych specjalistów to przywrócenie pełnej funkcjonalności kręgosłupa oraz zapobieganie ponownym problemom z dyskopatią.

Jeśli i ty potrzebujesz rehabilitacji dyskopatii, to zapraszamy Cię do HTH Clinic na Ursynowie, gdzie usuniemy ból z Twojego ciała.

Szybka pomoc w bólach kręgosłupa

W naszej klinice nie musisz czekać na termin miesiącami, ponieważ wiemy, że w fizjoterapii czas ma bardzo duże znaczenie. Szczególnie jeśli ból kręgosłupa nie pozwala Ci normalnie funkcjonować lub potrzebujesz kompleksowej terapii po wszelkiego rodzaju urazach, zabiegach chirurgicznych. Szybkie rozpoczęcie terapii może w krótkim czasie przywrócić Ci pełen zakres ruchów i komfort życia. Bardzo często, już po 1-3 wizytach możemy złagodzić ból lub wyraźnie podnieść komfort życia naszych pacjentów.

Cennik rehabilitacji kręgosłupa

Cena za rehabilitację kręgosłupa w naszej klinice w Warszawie zależy od przewidywanej długości trwania zajęć oraz ich intensywności. Ponadto duże znaczenie na cenę ma stan pacjenta oraz schorzenie.

Rehabilitacja w HTH Clinic
Konsultacja
Fizjoterapeutyczna
30 min 80 zł
Pojedyncza
wizyta fizjoterapeutyczna
50 min 230 zł
Konsultacja
+ sesja fizjoterapeutyczna
70 min 240 zł
Jedna
wizyta z pakietu 4 sesji
50 min 205 zł
Jedna
wizyta z pakietu 6 sesji
50 min 200 zł
Jedna
wizyta z pakietu 11 sesji (rodzinny)
50 min 195 zł


Najczęstsze pytania o rehabilitację kręgosłupa

Przed rozpoczęciem rehabilitacji kręgosłupa nasi pacjenci mają różne pytania. Poniżej znajdziesz najważniejsze z nich.

1. Ile kosztuje rehabilitacja kręgosłupa?

Cena pojedynczego spotkania z naszym rehabilitantem, to kwota 200 zł w pakiecie serii 6 zabiegów. Aby zobaczyć efekt, naszym pacjentom proponujemy od 4 do 10 zabiegów na początku współpracy.

2. Ile czeka się na rehabilitacje kręgosłupa?

W HTH Clinic możemy zapewnić Ci miejsce u specjalisty w ciągu kilku dni. Wiemy, jak ważny jest czas przy rehabilitacji kręgosłupa, dlatego działamy maksymalnie szybko.

3. Po jakim czasie rehabilitacji kręgosłupa można zauważyć poprawę? 

W tym wypadku proponujemy minimalnie 4-6 zabiegów. Rekomendujemy 1 spotkanie w tygodniu lub w stanach ostrego bólu 2-3 wizyty w tygodniu.

4. Czy jest możliwe uwolnienie się od bólu, gdy pacjent choruje na dyskopatię?

Zdecydowanie – tak. Z naszego doświadczenia wynika, że po 4-6 zabiegach nasi pacjenci zauważają zmniejszenie bólu oraz poprawę komfortu życia.

Rehabilitacja Urazów Kręgosłupa w Warszawie

Urazy kręgosłupa to kontuzje lub uszkodzenia tkanek miękkich, kręgów lub innych struktur kręgosłupa. Mogą one być spowodowane wypadkami samochodowymi, upadkami, wysokim wysiłkiem fizycznym, a także zwyrodnieniem kręgosłupa. Skutkiem urazu może być ból pleców, sztywność, problemy z chodzeniem, a nawet trudności w oddychaniu.

Jeśli doświadczasz bólu pleców lub sztywności po urazie kręgosłupa w Warszawie, skonsultuj się z fizjoterapeutą. Nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie najodpowiedniejszy tryb terapii oraz częstotliwość. Dzięki wcześniejszej terapii możemy uniknąć skutków urazu kręgosłupa i cieszyć się dobrym samopoczuciem.


Doświadczeni specjaliści w leczeniu bólu kręgosłupa

Jako pasjonaci fizjoterapii jesteśmy zawsze głodni wiedzy, dlatego nie osiadamy na laurach i stale zdobywamy nową wiedzę i umiejętności. Dzięki temu w leczeniu bólu kręgosłupa możemy wykorzystywać najnowszą wiedzę i łączyć ją z zaawansowaną technologią. Daje Ci to pewność, że życie bez bólu jest na wyciągnięcie ręki, a jeśli dodatkowo zadbasz o profilaktykę, możesz zapobiec pogłębianiu się Twojego problemu i nie dopuścisz do tego, aby ból ponownie odebrał Ci sprawność. W tym celu proponujemy naszym pacjentom ćwiczenia rehabilitacyjne w ramach fizjoterapii dorosłych. Nasi specjaliści pomagają również dzieciom w prawidłowym rozwoju kręgosłupa.

Zapraszamy na rehabilitację kręgosłupa w Warszawie

Umów już dziś swoją pierwszą wizytę na rehabilitację kręgosłupa w naszej klinice w Warszawie. Na co dzień pomagamy dziesiątkom pacjentom w leczeniu bólu kręgosłupa. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do nich umów pierwszą wizytę konsultacyjną już dziś pod numerem telefonu 600 166 458 lub Booksy.