HTH Clinic - z nami zrobisz pierwsze kroki do pełnej sprawności

Ćwiczenia rehabilitacyjne

Kinezyterapia, czyli leczenie ruchem polega na wykonywaniu przez pacjenta ćwiczeń rehabilitacyjnych, których zadaniem jest przywrócenie mu sprawności. Ćwiczenia te pozytywnie wpływają na cały organizm, dotleniając go, rozluźniając mięśnie czy poprawiając krążenie.

/thumbs/1290×457×c/entries/cwiczenia-rehabilitacyjne-warszawa-ursynow.jpg

Dla kogo przeznaczone są ćwiczenia rehabilitacyjne?

Ćwiczenia rehabilitacyjne przeznaczone są głównie dla osób, które przeszły jakiś uraz (np. złamanie, zwichnięcie) lub odbyły operację i potrzebują wsparcia w dojściu do pełni zdrowia. Ćwiczenia są wskazane również dla osób, które w wyniku choroby mają trudności w codziennym funkcjonowaniu. Odpowiednio przeprowadzona terapia pozwala pozbyć się ograniczeń i na nowo cieszyć się z bycia w ruchu. 

20% rabatu na pierwszą wizytę

Umów wizytę

Umów pierwszą konsultacje z fizjoterapeutą dziecięcym.

Zadzwoń

W wakacje mamy "Akcję Rehabilitację". Przez całe wakacje nowi pacjenci otrzymują 20% zniżki na pierwszą wizytę w HTH Clinic. Rabat otrzymasz podczas rejestracji telefonicznej. Zadzwoń pod numer: 660 166 458. Wystarczy, że podczas rozmowy wspomnisz o "Akcji Rehabilitacji" i o 20% rabacie. Promocja obowiązuje do końca sierpnia 2024 roku.

Cennik ćwiczeń rehabilitacyjnych w Warszawie

Jesteś po operacji lub urazie? Codzienne czynności sprawiają Ci ból? Nie czekaj dłużej, umów się na ćwiczenia rehabilitacyjne i pozwól naszym fizjoterapeutom pomóc Ci odkryć ruch na nowo.

Ćwiczenia rehabilitacyjne w HTH Clinic
Ćwiczenia
Zdrowy Kręgosłup
50 min 230 zł
Trening
Funkcjonalny
50 min 230 zł
Streching/Rozciąganie 50 min 230 zł
Trening
Medyczny
50 min 230 zł
Trening
Personalny
50 min 230 zł

Pierwsza wizyta w HTH Clinic

Codzienne napięcia, stres, problemy sprawiają, że nasze ciała nierzadko odmawiają posłuszeństwa – i właśnie tu z pomocą może przyjść nam doświadczony fizjoterapeuta! Jak wygląda pierwsza wizyta na ćwiczeniach rehabilitacyjnych? Najczęściej pierwsza wizyta składa się z trzech części. 

Pierwsza z nich polega ona na złożonym, obszernym wywiadzie (tak zwanym „badaniu podmiotowym”) – podczas którego rehabilitant pozna Twoje dotychczasowe kłopoty zdrowotne (nie zapomnij zabrać dokumentacji medycznej!). Podczas wywiadu pacjent odpowiada na pytania dotyczące między innymi stylu życia, sposobu wykonywania pracy, chorób współwystępujących czy kontuzji, jakie miały miejsce w jego życiu. 

Drugim etapem wizyty jest ocena postawy ciała, siły mięśniowej oraz odruchów przez fizjoterapeutę – który kolejno, na podstawie badania podmiotowego oraz wyżej wspomnianej oceny, może ustalić proces rehabilitacji pacjenta.

Trzecia część to określenie kierunku ćwiczeń. Pacjent może skorzystać np.:

- rehabilitacji kręgosłupa

- rehabilitacji barku

- rehabilitacji kostki

- rehabilitacji kolana

- Rehabilitacji po urazie czy operacji

W szczególnych przypadkach możemy zaproponować naszym pacjentom masaż.

Umów się na ćwiczenia rehabilitacyjne w Warszawie

Umów już dziś swoją pierwszą wizytę na rehabilitację kręgosłupa w naszej klinice w Warszawie. Na co dzień pomagamy dziesiątkom pacjentom w leczeniu bólu kręgosłupa. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do nich umów pierwszą wizytę konsultacyjną już dziś pod numerem telefonu 600 166 458 lub Booksy.