Twój kręgosłup codziennie narażony jest na wiele urazów. Kontuzjom sprzyja nieodpowiednia postawa ciała, siedzący tryb życia czy dźwiganie zbyt dużych ciężarów np. podczas pracy fizycznej. Praktycznie każdy z nas chociaż raz w swoim życiu doświadczył bólu kręgosłupa. Każdy z nas wie, jak skutecznie potrafi on ograniczyć naszą sprawność i utrudnić nam życie zawodowe i osobiste. 

 

Jeśli i Ty szukasz doświadczonego fizjoterapeuty, który wyleczy Cię z bólu kręgosłupa, to zapraszamy Cię do gabinetu na Ursynowie w Warszawie. Nasza rehabilitacja kręgosłupa będzie odpowiedzią na Twój ból i problemy. Nasi fizjoterapeuci sprawią, by ruch na nowo sprawiał Ci przyjemność.  

Co leczymy w ramach rehabilitacji kręgosłupa?

Masaż rehabilitacyjny kręgosłupa

W ramach rehabilitacji kręgosłupa w Warszawie leczymy schorzenia, takie jak:

  • dyskopatia, czyli tzw. wypadnięcie dysku, 
  • nadwyrężenie mięśni lub więzadeł kręgosłupa, 
  • choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa, 
  • rwa kulszowa, 
  • ból w odcinku lędźwiowym, 
  • ból w odcinku piersiowym,
  • ból kręgosłupie szyjnym, 
  • wady postawy, 
  • osteoporoza, 
  • stany powypadkowe i pooperacyjne.

Czasami schorzenia kręgosłupa nie objawiają się bezpośrednio w jego obrębie. Mogą dawać one o sobie znać również w formie bólu głowy, migreny czy drętwienia rąk i nóg. Również w takim wypadku warto odwiedzić fizjoterapeutę i sprawdzić jak ma się Twój kręgosłup. 

Umów pierwszą konsultacje z fizjoterapeutą:

660-166-458

Umów pierwszą konsultacje z fizjoterapeutą dziecięcym

Leczenie bólu kręgosłupa

Jak leczymy ból kręgosłupa? Przede wszystkim wykonując różnego rodzaju lecznicze masaże, które rozluźniają mięśnie, przyspieszają ich regenerację, a w efekcie łagodzą napięcia i bóle. Terapię manualną z pozytywnym skutkiem łączymy również z różnego rodzaju zabiegami fizykalnymi, takimi jak terapia prądem, niską temperaturą, światłem czy ultradźwiękami. Dzięki zastosowaniu tak kompleksowej terapii podczas rehabilitacji kręgosłupa na Ursynowie jesteśmy w stanie zmniejszyć dolegliwości bólowe kręgosłupa, złagodzić stany zapalne oraz przywrócić prawidłową pracę mięśni. Dzięki prawidłowo zastosowanym technikom pomagamy kobietom w ciąży i po porodzie w leczeniu bólu kręgosłupa.

Rehabilitacja kręgosłupa

Doświadczeni specjaliści w leczeniu bólu kręgosłupa

Jako pasjonaci fizjoterapii jesteśmy zawsze głodni wiedzy, dlatego nie osiadamy na laurach i stale zdobywamy nową wiedzę i umiejętności. Dzięki temu w leczeniu bólu kręgosłupa możemy wykorzystywać najnowszą wiedzę i łączyć ją z zaawansowaną technologią. Daje Ci to pewność, że życie bez bólu jest na wyciągnięcie ręki, a jeśli dodatkowo zadbasz o profilaktykę, możesz zapobiec pogłębianiu się Twojego problemu i nie dopuścisz do tego, aby ból ponownie odebrał Ci sprawność. W tym celu proponujemy naszym pacjentom ćwiczenia rehabilitacyjne w ramach fizjoterapii dorosłych. Nasi specjaliści pomagają również dzieciom w prawidłowym rozwoju kręgosłupa

Szybka pomoc w bólach kręgosłupa

W naszej klinice nie musisz czekać na termin miesiącami, ponieważ wiemy, że w fizjoterapii czas ma bardzo duże znaczenie. Szczególnie jeśli ból kręgosłupa nie pozwala Ci normalnie funkcjonować lub potrzebujesz kompleksowej terapii po wszelkiego rodzaju urazach, zabiegach chirurgicznych. Szybkie rozpoczęcia terapii może w krótkim czasie przywrócić Ci pełen zakres ruchu i komfort życia. Bardzo często już po 1-3 wizytach możemy złagodzić ból lub wyraźnie podnieść komfort życia naszych pacjentów.

Umów pierwszą konsultacje z fizjoterapeutą:

660-166-458

Umów pierwszą konsultacje z fizjoterapeutą dziecięcym

Zapraszamy na rehabilitację kręgosłupa w Warszawie

Umów już dziś swoją pierwszą wizytę na rehabilitację kręgosłupa w naszej klinice w Warszawie. Na co dzień pomagamy dziesiątkom pacjentom w leczeniu bólu kręgosłupa. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do nich umów pierwszą wizytę konsultacyjną już dziś pod numerem telefonu 600 166 458 lub pod maile kontakt.hthclinic@gmail.com

Cennik rehabilitacji kręgosłupa

Cena za rehabilitację kręgosłupa w naszej klinice w Warszawie zależy od przewidywanej długości trwania zajęć oraz ich intensywności. Ponadto duże znaczenie na cenę ma stan pacjenta oraz schorzenie.

Rehabilitacja w HTH Clinic  
Konsultacja Fizjoterapeutyczna30 min70 zł
Pojedyncza wizyta fizjoterapeutyczna50 min220 zł
Konsultacja + sesja fizjoterapeutyczna60 min230 zł
Jedna wizyta z pakietu 4 sesji50 min195 zł
Jedna wizyta z pakietu 6 sesji50 min190 zł
Jedna wizyta z pakietu 11 sesji (rodzinny)50 min185 zł

Klinika HTH Clinic znajduje się w Warszawie na Ursynowie