HTH Clinic - z nami zrobisz pierwsze kroki do pełnej sprawności

Co nas wyróżnia:

 • Najważniejszy jest pacjent
 • Holistyczna fizjoterapia
 • Szybkie terminy
/thumbs/395×437×c/aboutlist/2023/11/Tomir-Nowak.png
10+ Lat
/thumbs/851×457×c/aboutlist/2023/11/HTH-1331-2560x1707.jpg

O HTH Clinic:

Witaj HTH Clinc,

W naszej klinice fizjoterapii priorytetem jest powrót do pełnej sprawności. Doświadczeni fizjoterapeuci prowadzą Cię przez pełny proces: badanie, diagnoza, terapia i odzyskanie zdrowia. Dla nas każdy pacjent to wyjątkowy przypadek, dlatego dostosowujemy terapie do Twoich indywidualnych potrzeb.

Wybierając HTH Clinic możesz mieć pewność, że usuniemy ból i jego przyczyny z Twojego ciała. Często to ból jest powodem pierwszej wizyty w naszej klinice fizjoterapii i to właśnie z tego powodu pacjenci przychodzą do nas. Niezależnie od tego, czy cierpisz na ból po urazie, doświadczasz zwyrodnienia, zmęczenia mięśni lub stres akumuluje się w Twoim ciele - w każdym z tych sytuacji dobierzemy terapie, która przyniesie Ci ulgę.

Nasza filozofia fizjoterapii opiera się na holistycznym patrzeniu na pacjenta i jego problem. Ciało składa się z wielu elementów, które tworzą spójny system. Podczas terapii dbamy o fizyczne, emocjonalne i psychiczne aspekty powrotu do pełnej sprawności i zdrowia. Dzięki temu nasi pacjenci czują się odpowiednio zaopiekowani.

  To co łączy wszystkich naszych fizjoterapeutów, to pasja i zaangażowanie oraz chęć niesienia realnej pomocy podopieczny. Każda osoba w zespole HTH Clinic, cały czas poszerza swoje umiejętności w dziedzinie fizjoterapii oraz szkoli się z zakresu nowych technik terapeutycznych. Pacjenci mogą mieć pewność doskonałych kwalifikacji naszych specjalistów oraz szeroki wybór metod rehabilitacji.

  20% rabatu na pierwszą wizytę

  W wakacje mamy "Akcję Rehabilitację". Przez całe wakacje nowi pacjenci otrzymują 20% zniżki na pierwszą  wizytę w HTH Clinic. Rabat otrzymasz podczas rejestracji telefonicznej. Zadzwoń pod numer: 660 166 458. Wystarczy, że podczas rozmowy wspomnisz o "Akcji Rehabilitacji" i o 20% rabacie. Promocja obowiązuje do końca sierpnia 2024 roku.

  Pracujemy 7 dni w tygodniu

  Doskonale rozumiemy naszych zapracowanych i zabieganych pacjentów, dlatego w HTH Clinic możesz umówić się na konsultację z rehabilitantem również w sobotę i niedzielę. Jeśli chcesz wrócić do pełnej sprawności, a wcześniej nie miałeś na to czasu ze względu na pracę i obowiązku w tygodniu, to zapraszamy Cię do naszych specjalistów również w: 

  - sobotę: 9:00 - 16:00

  - niedzielę: 11:00 - 15:00

   Wróć z nami do pełnej sprawności i usuń ból ze swojego organizmu. 

   Poznaj nas Lepiej

   10 lat

   doświadczenia

   940+

   Pacjentów

   100%

   Zadowolenia

   6

   Specjalistów

   HTH Clinic

   Co nas wyróżnia na rynku?

   Najważniejszy jest pacjent

   Od pierwszej konsultacji do momentu zakończenia rehabilitacji w HTH Clinic stawiamy pacjenta na pierwszym miejscu. Wierzymy, że dzięki połączeniu indywidualnego podejścia z wiedzą i pasją, fizjoterapia pozytywnie wpływamy na zdrowie i życie pacjentów.

   Holistyczna fizjoterapia

   W HTH Clinic traktujemy pacjenta jako spójną całość. W trakcie fizjoterapii dążymy do równowagi całego ciała składającego się z mniejszych elementów.  Terapia holistyczna uruchamia procesy zdrowienia, wspiera wzorce ruchu i zachowań.

   Szybkie terminy

   Wiemy, jak ważny jest czas w rehabilitacji, dlatego w naszej klinice na Ursynowie oferujemy szybkie terminy konsultacji i rozpoczęcia rehabilitacji. Cały czas rozwijamy się i chcemy rozszerzać nasze usługi fizjoterapii. Dzięki temu mamy dostępne szybkie terminy na zajęcia rehabilitacji.