HTH Clinic - z nami zrobisz pierwsze kroki do pełnej sprawności

Co nas wyróżnia:

 • Najważniejszy jest pacjent
 • Holistyczna fizjoterapia
 • Szybkie terminy
/thumbs/395×437×c/aboutlist/2023/11/Tomir-Nowak.png
10+ Lat
/thumbs/851×457×c/aboutlist/2023/11/HTH-1331-2560x1707.jpg

O HTH Clinic:

Witaj HTH Clinc,

W naszej klinice fizjoterapii priorytetem jest powrót do pełnej sprawności. Doświadczeni fizjoterapeuci prowadzą Cię przez pełny proces: badanie, diagnoza, terapia i odzyskanie zdrowia. Dla nas każdy pacjent to wyjątkowy przypadek, dlatego dostosowujemy terapie do Twoich indywidualnych potrzeb.

Wybierając HTH Clinic możesz mieć pewność, że usuniemy ból i jego przyczyny z Twojego ciała. Często to ból jest powodem pierwszej wizyty w naszej klinice fizjoterapii i to właśnie z tego powodu pacjenci przychodzą do nas. Niezależnie od tego, czy cierpisz na ból po urazie, doświadczasz zwyrodnienia, zmęczenia mięśni lub stres akumuluje się w Twoim ciele - w każdym z tych sytuacji dobierzemy terapie, która przyniesie Ci ulgę.

Nasza filozofia fizjoterapii opiera się na holistycznym patrzeniu na pacjenta i jego problem. Ciało składa się z wielu elementów, które tworzą spójny system. Podczas terapii dbamy o fizyczne, emocjonalne i psychiczne aspekty powrotu do pełnej sprawności i zdrowia. Dzięki temu nasi pacjenci czują się odpowiednio zaopiekowani.

  To co łączy wszystkich naszych fizjoterapeutów, to pasja i zaangażowanie oraz chęć niesienia realnej pomocy podopieczny. Każda osoba w zespole HTH Clinic, cały czas poszerza swoje umiejętności w dziedzinie fizjoterapii oraz szkoli się z zakresu nowych technik terapeutycznych. Pacjenci mogą mieć pewność doskonałych kwalifikacji naszych specjalistów oraz szeroki wybór metod rehabilitacji.

  Poznaj nas Lepiej

  10 lat

  doświadczenia

  940+

  Pacjentów

  100%

  Zadowolenia

  6

  Specjalistów

  HTH Clinic

  Co nas wyróżnia na rynku?

  Najważniejszy jest pacjent

  Od pierwszej konsultacji do momentu zakończenia rehabilitacji w HTH Clinic stawiamy pacjenta na pierwszym miejscu. Wierzymy, że dzięki połączeniu indywidualnego podejścia z wiedzą i pasją, fizjoterapia pozytywnie wpływamy na zdrowie i życie pacjentów.

  Holistyczna fizjoterapia

  W HTH Clinic traktujemy pacjenta jako spójną całość. W trakcie fizjoterapii dążymy do równowagi całego ciała składającego się z mniejszych elementów.  Terapia holistyczna uruchamia procesy zdrowienia, wspiera wzorce ruchu i zachowań.

  Szybkie terminy

  Wiemy, jak ważny jest czas w rehabilitacji, dlatego w naszej klinice na Ursynowie oferujemy szybkie terminy konsultacji i rozpoczęcia rehabilitacji. Cały czas rozwijamy się i chcemy rozszerzać nasze usługi fizjoterapii. Dzięki temu mamy dostępne szybkie terminy na zajęcia rehabilitacji.