Tomir Nowak

TOMIR NOWAK

Przyszedł moment aby otworzył gabinet w którym będzie mógł przyjąć wszystkich swoich Pacjentów w jednym miejscu.

Jego przygoda z terapią manualną rozpoczęła się w 2009 roku. Zaczynajac od 5 lat studiów podczas których pracował, kariera zawodowa przebiegała : pracując na początku w sanatorium później w przychodni rehabilitacyjnej (NFZ), następnie mobilnie tylko z wizytami domowymi, następnie przyjmując w prywatnym centrum rehabilitacji. Przyszedł czas na założenie własnej kliniki terapii holistycznej.

Jego dotychczasowymi pacjentami są osoby z przeciążeniami dnia codziennego (najczęściej nieprawidłowa pozycja w pracy), po urazach sportowych (snowboard, narty, kite surfing, ultra maratończycy biegowi, zawodnicy motocross, triathloniści, kolarze, pole dance tancerzy, fitness, cross fit, trampoliny), po zabiegach operacyjnych (powrót do pełni sprawności ruchowej) oraz po zwykłych urazach dnia codziennego.

Przez 9 lat praktyki zawodowej pomógł setkom osób, zadowolonych z efektów jego pracy, którzy polecając swoim rodzinom i znajomym utwierdzali go w przekonaniu, że jego praca jest ważna i daje efekty.

Osiągając cel jakim było zdobycie tytułu mgr. Fizjoterapii a zarazem spotkanych na swojej drodze wspaniałych ludzi od których mógł się wiele nauczyć, popchnęło go to w rozszerzenie swojej wiedzę w tematyce medycyny niekonwencjonalnej, tj. Medytacja, Pinopresura, Akupunktura, terapie Wisceralne. Które wzbogaciły warsztat o techniki których kończąc studia z zakresu fizjoterapii nie poznał. Dzięki temu wielokrotnie zdarzyło się, że pacjent od kilku lat borykający się z bólem znalazł pomoc u Tomira, który znalazł przyczynę dokuczliwego problemu bólowego.