HTH Clinic - z nami zrobisz pierwsze kroki do pełnej sprawności

Rehabilitacja po urazie w Warszawie

Zapraszamy do naszej kliniki fizjoterapii na Ursynowie w Warszawie na rehabilitację po urazie. Na co dzień pomagamy setkom pacjentom w powrocie do pełnego sprawności po kontuzji. Umów wizytę telefonicznie 660 166 458 lub zarezerwuj przez booksy.

/thumbs/1290×457×c/entries/rehabilitacja-po-urazie-Warszawa.jpg

W HTH Clinic pomagamy wrócić do pełnej sprawności po urazie

Jeśli brałeś udział w nieszczęśliwym wypadku, miałeś kontuzję na nartach, w wyniku których Twoje ciało ucierpiało, prawdopodobnie potrzebujesz pomocy z zakresu fizjoterapii. W HTH Clinic mieliśmy okazję wesprzeć wielu pacjentów, którym rehabilitacja po urazie pozwoliła wrócić do pełni zdrowia. Doskonale rozumiemy, z jak wieloma trudnościami zmagają się osoby po kontuzji lub urazie, dlatego działamy holistycznie, zawsze opracowując indywidualny plan leczenia dopasowany do potrzeb pacjenta. Usuniemy ból z Twojego organizmu!

Umów wizytę

Umów pierwszą konsultacje z fizjoterapeutą dziecięcym.

Zadzwoń

Ile trwa rehabilitacja po urazie

Jeśli chodzi o powrót do zdrowia po urazie, długość rehabilitacji uzależniona jest od specyfiki i powagi urazu. Zwykle jednak już po 2 tygodniach zauważyć można bardzo dobre efekty. W HTH Clinic zyskasz pełne wsparcie fizjoterapeutów, którzy dobiorą odpowiedni plan rehabilitacji — skorzystaj z naszych zabiegów i masaży na Ursynowie, jak i z indywidualnego planu pracy i ćwiczeń do wykonania w domu. Rehabilitacja po urazie w Warszawie to nasza specjalność — w HTH Clinic pomożemy Ci odzyskać sprawność ruchową i wyleczymy Twój staw za pomocą specjalnie dobranych terapii oraz ćwiczeń. W naszym gabinecie oferujemy klawiterapię, która wspomaga regenerację i procesy lecznicze zachodzące w organizmie.

Rehabilitacja po urazie barku

Zmagasz się z bólem barku po urazie, który z czasem się pogarsza? Rehabilitacja w HTH Clinic poprawi ruchomość, stabilność i siłę Twojego braku. Nasi specjaliści postawią odpowiednie rozpoznanie, a następnie skupią się na zabiegach, których celem będzie przywrócenie utraconych funkcji. Popularnymi zabiegami stosowanymi w naszej klinice w ramach rehabilitacji barku po urazie są np.: terapia manualna, rehabilitacja ruchowa, masaż.

Rehabilitacja po urazie kolana

Po operacji kolana konieczna jest rehabilitacja, której celem jest pełne przywrócenie funkcjonalności stawu. W HTH Clinic pomożemy Ci odzyskać sprawność stawu kolana i siłę mięśni, dzięki czemu wrócisz do normalnej aktywności. Nasza rehabilitacja kolana w Warszawie pozwoli Ci stanąć na nogi.

Rehabilitacja po urazie kostki

W naszej klinice rehabilitacja skręconej kostki ma na celu zmniejszenie bólu, poprawę mobilności, wzmocnienie mięśni i więzadeł, a także na zapobiegnięcie kolejnym kontuzjom.

Nasi fizjoterapeuci dobiorą odpowiedni program rehabilitacji, który przyspieszy proces gojenia i zapewni Ci powrót do pełnej funkcjonalności.

Rehabilitacja po urazie w 4 krokach

Kontuzje zwykle wiążą się z opuchnięciami, ograniczeniami ruchowymi w stawie, a także z psychiczną blokadą przed powrotem do normalnej sprawności. Ból sprawia, że pacjenci często powstrzymują się od ruchu i ćwiczeń. Rehabilitacja po urazie w Warszawie ma na celu wzmocnienie mięśni, stawów i skóry, a także poprawę sprawności ruchowej. W HTH Clinic działamy holistycznie, wspierając naszych pacjentów na każdym etapie rehabilitacji.

1. Konsultacja

Aby pomóc Ci w rehabilitacji, najpierw musimy ocenić, czego potrzebujesz. Konsultacja jest pierwszym krokiem w procesie powrotu do zdrowia. Skontaktuj się z nami telefonicznie, lub poprzez e-mail. Umówimy Cię na konsultację, podczas której nasi specjaliści od fizjoterapii przedstawią Ci możliwości leczenia. W skład naszej oferty wchodzi rehabilitacja po urazie na Ursynowie, w tym chiropraktykaterapia wisceralna, oraz terapia czaszkowo-krzyżowa, często skuteczne podczas walki z różnego rodzaju dolegliwościami bólowymi.

2. Pozbycie się obrzęku i bólu

Pierwszym krokiem w rehabilitacji po urazie jest pozbycie się obrzęku i bólu. Pomocne w tym przypadku będą wybrane zabiegi i masaże, dzięki którym zniwelowane zostaną nieprzyjemne dolegliwości.

3. Zwiększenie ruchomości w stawach

Nasi rehabilitanci skupią się na zwiększeniu mobilności w stawach. Dopasujemy plan ćwiczeń i zabiegów, dzięki którym poprawi się Twój zakres ruchu.

4. Wzmocnienie mięśni

Rehabilitacja po urazie zawiera także elementy skupiające się na aktywności fizycznej — ważne jest wzmocnienie i odbudowanie mięśni. Nasi terapeuci przygotują odpowiednie zalecenia, dzięki którym szybko odzyskasz zdrowie i mobilność.

Ile trwa rehabilitacja po urazie?

Nasza klinika charakteryzuje się holistycznym podejściem do rehabilitacji — odwiedzający nas pacjenci są pozytywnie zaskoczeni efektami pracy z fizjoterapeutami. Rehabilitacja po operacji to urazie, uderzeniu, którego czas oszacować można na od 1 miesiąca do pół roku. Wszystko zależy od rodzaju urazu oraz stanu pacjenta. U nas zyskasz fachową pomoc wyszkolonych fizjoterapeutów, którzy dobiorą plan rehabilitacji dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb — będzie on uwzględniał zarówno zabiegi w naszej klinice, jak i wskazania do samodzielnej pracy w domu. Jeśli jesteś po operacji, to zapraszam Cię do zapoznania z zakresem usług.

Zapraszamy na konsultacje

Umów już dziś swoją pierwszą wizytę na rehabilitację po kontuzji w naszej klinice w na Ursynowie w Warszawie. Na co dzień pomagamy dziesiątkom pacjentom w powrocie do pełnego zdrowia po urazach. Umów wizytę telefonicznie 660 166 458 lub zarezerwuj przez Booksy.