HTH Clinic - z nami zrobisz pierwsze kroki do pełnej sprawności

Chiropraktyka w Warszawie - uwolnimy kręgosłup od bólu

Umówi się na pierwszą wizytę w ramach chiropraktyki w HTH Clinic na Ursynowie w Warszawie. Na co dzień wspieramy setki pacjentów w powrocie do pełnej sprawności i usunięciu bólu brzucja. Umów wizytę telefonicznie 660 166 458 lub zarezerwuj przez booksy. Przy rejestracji zapytaj o zniżkę 20% dla nowych pacjentów.

Przy rejestracji zapytaj o 20% zniżki dla nowych pacjentów w ramach letniej promocji "Akcja Rehabilitacja".

/thumbs/1290×457×c/entries/chiropraktyka-ursunow-warszawa.jpg

Chiropraktyka w Warszawie — bezpieczne i naturalne leczenie bólu kręgosłupa

Jeśli cierpisz na dolegliwości związane z kręgosłupem, przez co stale odczuwasz ból i napięcie, odwiedź naszą klinikę rehabilitacji na Ursynowie i skorzystaj z chiropraktyki — naturalnej metody usuwania bólu. Nasi chiropraktycy zajmą się Twoim problemem, dzięki czemu odzyskasz zdrowie kręgosłupa i układu nerwowego.

Umów wizytę

Umów pierwszą konsultacje z fizjoterapeutą dziecięcym.

Zadzwoń

20% rabatu na pierwszą chiropraktykę

W wakacje mamy "Akcję Rehabilitację" na zabiegi chiropraktyki. Przez całe wakacje nowi pacjenci otrzymują 20% zniżki na pierwszą wizytę w HTH Clinic. Rabat otrzymasz podczas rejestracji telefonicznej. Umów wizytę telefonicznie 660 166 458 lub zarezerwuj przez booksy i zapytaj o 20% rabatu. Promocja obowiązuje do końca sierpnia 2024 roku.

Z jakimi dolegliwościami udać się do chiropraktyka?

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na wyeliminowanie bólu:

 • migrenowego,
 • głowy,
 • szyi,
 • pleców,
 • rwy kulszowej,
 • barku,
 • kolana,
 • kostki,
 • związanego z kontuzją sportową,
 • spowodowanego podwinięciem,
 • przepukliną dysku,

to chiropraktyka w Warszawie, w HTH Clinic będzie świetnym wyborem.

Taka propozycja leczenia skierowana jest do osób chcących uniknąć inwazyjnych zabiegów oraz związanych z nimi powikłań. Nasi specjaliści od chiropraktyki pomogą Ci uniknąć blizn, infekcji i innych potencjalnych skutków ubocznych operacji, dzięki czemu będziesz mógł skupić się wyłącznie na poprawie jakości swojego życia.

Co to jest chiropraktyka?

Chiropraktyka to naturalna, holistyczna i nieinwazyjna metoda leczenia, która koncentruje się na mechanicznych problemach kręgosłupa i na wpływie tych problemów na funkcjonowanie układu nerwowego. Celem chiropraktyki jest uwolnienie i zrównoważenie zakłóceń wpływających na układ nerwowy. Dzięki tej praktyce zwiększa się zdolność organizmu do samoleczenia.

Najczęstsze pytania o chiropraktykę

Przed rozpoczęciem rehabilitacji nasi pacjenci mają różne pytania. Poniżej znajdziesz najważniejsze z nich.

1. Ile kosztuje chiropraktyka w Warszawie?

Cena pierwszej wizyty, to kwota 240 zł. Następnie, w pakiecie kilku zabiegów, cena jest niższa. Aby zobaczyć efekt, naszym pacjentom proponujemy od 4 do 10 zabiegów.

2. Ile czeka się na terapię chiropraktyką?

W HTH Clinic na Ursynowie możemy zapewnić Ci spotkanie u specjalisty w ciągu kilku dni. Rozumiemy, że czas jest kluczowy w procesie usunięcia bólu z Twojego kręgosłupa, dlatego działamy natychmiastowo.

3. Po jakim czasie chiropraktyka przynosi efekty?

Z naszego doświadczenia wynika, że minimalnie potrzeba 4-6 zabiegów z chiropraktykiem. Proponujemy jedną sesję tygodniowo lub w stanach ostrego bólu – dwie wizyty tygodniowo.

Jeśli i Ty chcesz dołączyć do nich umów pierwszą wizytę chiropraktyki w Warszawie już dziś pod numerem telefonu 600 166 458 lub Booksy.

Korzyści z chiropraktyki

Zastanawiasz się, w jaki sposób chiropraktyka może Ci pomóc? Szukasz naturalnej, nieinwazyjnej rehabilitacji kręgosłupa w Warszawie? Niezależnie od tego, z jakiego powodu dokucza Ci ból, korzystając z pomocy naszych specjalistów od chiropraktyki, doświadczysz:

 • zmniejszenia bólu i napięcia,
 • zastrzyku energii i dobrego samopoczucia,
 • lepszego snu,
 • poprawy postawy i zwiększenia elastyczności kręgosłupa,
 • zwiększenia równowagi psychicznej i emocjonalnej,
 • lepszego oddychania i trawienia,
 • zmniejszenia stresu,
 • mniejszej konieczność zażywania leków.

Krótko mówiąc, dzięki chiropraktyce w naszej klinice na Ursynowie, poprawi się Twoja jakość życia. Nasi pacjenci decydujący się na taką formę fizjoterapii dorosłych w Warszawie, są zaskoczeni efektami przywrócenia prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.

Udanie się na konsultację i na zabiegi chiropraktyki pozwoli Ci na utrzymanie odpowiedniej ruchomości stawów, co w dłuższej perspektywie zapobiegnie zwyrodnieniom, zesztywnieniom i bólom. Przeczytaj również wpis dotyczący klawiterapii – doskonałej metody uzupełniającej leczenie bólu.

Leczenie bólu pleców na Ursynowie 

Jak redukujemy ból pleców? Przede wszystkim stosując różne techniki masażu terapeutycznego, które rozluźniają mięśnie, przyspieszają regenerację tkanek, a w rezultacie łagodzą napięcia i bóle. Dodatkowo, z sukcesem łączymy terapię manualną z różnorodnymi zabiegami fizycznymi, takimi jak: klawiterapia, stawianie baniek, akupunktura oraz różnego typu masaże

Nasza filozofia chiropraktyki opiera się na holistycznym patrzeniu na pacjenta i jego problem. Ciało składa się z wielu elementów, które tworzą spójny system. Podczas terapii dbamy o fizyczne, emocjonalne i psychiczne aspekty powrotu do pełnej sprawności i zdrowia. Dzięki temu nasi pacjenci czują się odpowiednio zaopiekowani. 

Specjaliści od chiropraktyki — nieinwazyjne leczenie bólu

Chiropraktyka może składać się z różnych rodzajów manipulacji. W HTH Clinic stosujemy zarówno klasyczne, jak i zaskakujące metody chiropraktyki — wszystkie mają jednak wspólną cechę: są nieinwazyjne. Na początku terapii stawiamy na zwiększenie zakresu ruchu poprzez ćwiczenia rehabilitacyjne, następnie wprowadzamy delikatną manipulację, która ma uwolnić nerw powodujący ból. Nasi specjaliści praktykują także manipulację stawową, podczas której powstaje charakterystyczny klik. Najpierw nastawiamy kręgosłup, a następnie rozluźniamy tkanki miękkie — zabiegi te mają za zadanie uwolnienie bólu, który często promieniuje od kręgosłupa do kończyn. Dzięki naszym nieinwazyjnym i bezpiecznym metodom leczenia pozbędziesz się różnego rodzaju dolegliwości. Sprawdź nasz cennik zabiegów rehabilitacji i umów się jeszcze dziś do kliniki na Ursynowie!