HTH Clinic - z nami zrobisz pierwsze kroki do pełnej sprawności

Terapia Wisceralna Warszawa | HTH Clinic


Umówi się na pierwszą wizytę w ramach terapii wisceralnej brzucha w HTH Clinic na Ursynowie w Warszawie. Na co dzień wspieramy setki pacjentów w powrocie do pełnej sprawności i usunięciu bólu brzucja. Umów wizytę telefonicznie 660 166 458 lub zarezerwuj przez booksy

Przy rejestracji zapytaj o 20% zniżki dla nowych pacjentów w ramach letniej promocji "Akcja Rehabilitacja".

/thumbs/1290×457×c/entries/1712656093_terapia-wisceralna-warszawa.jpg

Terapią wisceralną możesz się zainteresować, jeśli dotyka Cie brak snu, stres, nieodpowiednia dieta i siedzący tryb życia, czy to brzmi znajomo? Można by powiedzieć, że są to już problemy cywilizacyjne, dotykające ludzi na całym świecie. Ich obecność powoduje różne inne problemy w ciele m.in. te z brzuchem, ból w różnych częściach ciała.

Jesteśmy coraz bardziej świadomi i zaczynamy lepiej odczytywać sygnały płynące z naszych ciał. Wiemy więc, że ból brzucha może być sygnałem, że w naszym organizmie dzieje się coś niedobrego i niekoniecznie ma to związek ze świeżością zjedzonego przez nas posiłku. Z tego właśnie powodu coraz więcej pacjentów pyta o terapię wisceralną, szukając rozwiązania swoich problemów związanych z bólem brzucha.

20% rabatu na pierwszy masaż wisceralny

Umów wizytę

Umów pierwszą konsultacje z fizjoterapeutą dziecięcym.

Zadzwoń

W wakacje mamy "Akcję Rehabilitację" na masaż wisceralny. Przez całe wakacje nowi pacjenci otrzymują 20% zniżki na pierwszą wizytę w HTH Clinic. Rabat otrzymasz podczas rejestracji telefonicznej. Umów wizytę telefonicznie 660 166 458 lub zarezerwuj przez booksy i zapytaj o 20% rabatu. Promocja obowiązuje do końca sierpnia 2024 roku.


Wylecz ból masażem wisceralnym w Warszawie

Co to jest terapia wisceralna? To inaczej masaż w obrębie brzucha, który pozwala uwolnić znajdujące się w jamie brzusznej organy, mięśnie i powięź od napięć. Dzięki temu dolegliwości bólowe zmniejszają się i powraca prawidłowy stan układu trzewnego. Masaż ten świetnie sprawdzi się w przypadku:

 • jelita drażliwego,
 • nietolerancji pokarmowej,
 • SIBO,
 • nadmiernych wzdęć i gazów,
 • złogów w jelitach,
 • biegunek i zaparć,
 • nieświeżego oddechu z ust,
 • powiększonych organów wewnętrznych,
 • zgagi,
 • blizn po porodzie,
 • blizn po operacji,
 • bolesnych miesiączek
 • problemów z zanikiem lub nieregularnymi miesiączkami
 • ból kręgosłupa

Ile trwa terapia wisceralna w Warszawie

Czas trwania terapii wisceralnej w naszej klinice na Ursynowie w Warszawie jest różny i zależy przede wszystkim od pacjenta, jego potrzeb i problemów zdrowotnych. Czasami widoczną poprawę pacjenci zauważają już po pierwszej wizycie i zgłaszają odczuwanie mniejszych dolegliwości bólowych.

Jednak, żeby poczuć i zobaczyć widoczną poprawę trzeba zarezerwować minimum 6 spotkań z fizjoterapeutą. Jak już wspomnieliśmy, problemy z trzewiami wynikają w większości z problemów cywilizacyjnych i niezdrowego stylu życia. Aby terapia wisceralna przyniosła odpowiednie, długofalowe rezultaty należy na stałe włączyć ją do profilaktyki zdrowia, zadbać o odpowiednią ilość i higienę snu, zdrową dietę i ruch fizyczny.

Biorąc pod uwagę styl życia, nieodpowiednią dietę, stres, naszym stałym pacjentom rekomendujemy masaż wisceralny, jako profilaktykę zapobiegania nawracających problemów z brzuchem oraz bólu w różnych okolicach ciała. Warto uwzględnić terapię wisceralną minimum 1 raz w miesiącu w celu uniknięcia nawrotów objawów, z którymi zgłosił się do nas pacjent. Tak samo rekomendujemy w przypadku innych ćwiczeń w ramach fizjoterapii dla dorosłych.

Doświadczeni specjaliści terapii wisceralnej

Terapię wisceralną w naszej klinice na Ursynowie wykonują nasi wykwalifikowani i doświadczeni fizjoterapeuci. Każdy z ekspertów ma ukończone odpowiednie szkolenia potwierdzone certyfikatami z zakresu wykorzystania masażu wisceralnego. Przychodząc do nas na masaż, możesz być pewien, że jego wykonanie jest całkowicie bezpieczne i przyniesie Ci oczekiwaną ulgę od bólu.

Przed rozpoczęciem terapii wisceralnej wykonujemy ocenę stanu twojego ciała. W naszej klinice w Warszawie do leczenia podchodzimy holistycznie, dlatego masz pewność, że twój przypadek zostanie rozpatrzony pod kątem przeszłych urazów, które mogą mieć wpływ na Twój obecny stan zdrowia. W takich przypadkach możemy zaproponować ćwiczenia rehabilitacyjne, rehabilitacji kręgosłupa czy rehabilitację skręconej kostki, a dla przyszłych mam – fizjoterapie kobiet w ciąży lub fizjoterapię dzieci i niemowląt.

Na czym polega terapia wisceralna brzucha

Terapia wisceralna to masaż brzucha, który łączy się z układem trawiennym. Polega na wykrywaniu i usuwaniu napięć oraz blokad, które mogą wpłynąć na stan jelit, żołądka, wątroby czy innych narządów jamy brzusznej. Podczas terapii fizjoterapeuci wykorzystują delikatne techniki pracy z powierzchniami tkankowymi, masażu, ale też np. ćwiczenia oddechowe. Dzięki temu możliwe jest poprawienie przepływu krwi, likwidacja spazmów i bólów, czy redukcja obrzęków. Terapia wisceralna brzucha to także dobre narzędzie dla osób, które chcą zredukować dolegliwości związane z problemami trawienia, takie jak zaparcia, wzdęcia czy bóle brzucha.

Cenna terapii wisceralnej

Cena za terapie wisceralną w naszej klinice w Warszawie zależy od przewidywanej długości trwania zajęć oraz ich intensywności. Ponadto duże znaczenie na cenę ma stan pacjenta oraz schorzenie.

Masaż wisceralny w HTH Clinic
Konsultacja
Fizjoterapeutyczna
30 min80 zł
Pojedyncza
wizyta fizjoterapeutyczna
50 min230 zł
Konsultacja
+ sesja fizjoterapeutyczna
70 min
240 zł
Jedna
wizyta z pakietu 4 sesji
50 min
205 zł
Jedna
wizyta z pakietu 6 sesji
50 min
200 zł
Jedna
wizyta z pakietu 11 sesji (rodzinny)
50 min
195 zł


Zapraszamy na konsultacje w ramach terapii wisceralnej

Jeśli chcesz znaleźć przyczynę swojego bólu brzucha, problemów z jelitami, bolesnych miesiączek, SIBO  lub problemów z bólem kręgosłupa, zapraszamy Cię do naszego kliniki w Warszawie, gdzie przeprowadzamy konsultacje mające na celu dobór metod leczenia i zaproponowanie indywidualnego planu rehabilitacji, dopasowanego do potrzeb Twojego organizmu.

Ból i dyskomfort nie musi dłużej odbierać Ci radości z życia, wystarczy poznać jego przyczynę i odpowiednio się nią zaopiekować. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do nich umów pierwszą wizytę konsultacyjną już dziś pod numerem telefonu 660 166 458 lub na Booksy. Nasza klinika znajduje się na ul. Indiry Gandhi 35/ U9 na Ursynowie w Warszawie.